Zwaan urn in Wit keramiek

Artikelnr: CU601

Zwanen urn in gematteerd Wit keramiek

Urn uit de hand vervaardigd in gematteerd Wit keramiek door ambachtelijke Nederlandse keramiste met 35 jaar ervaring. Een prachtige duo urn geschikt voor 2 personen is ca. 60cm hoog met 9000ml inhoud. 

Let op! Opgave van graveer tekst volgt bij bestelgegevens

Graveertekst op urn

€1.550,00
Levertijd
Levertijd ongeveer 6 weken
Materiaal
keramiek
Inhoud
9000ml
Weerbestendig
binnen en buiten
Formaat
H=60cm

Zwanen urn in gematteerd wit keramiek.

Deze prachtige Zwaan is vervaardig door onze keramiste en met de hand vervaardigd uit klei. Op de draaischijf of vanuit een basis mal wordt de urn in model gebracht en met de hand afgewerkt. Vervolgens wordt deze drie weken te drogen gezet en geglazuurd in de kleuren naar keuze. De urn wordt op zeer hoge temperatuur (1.250 °C) gebakken, waardoor deze gedurende het hele jaar buiten kan staan.

De inhoud van de Zwaan is ongeveer 9 liter en door deze ruime inhoud geschikt voor de crematie-as van 2 personen.

Een persoonlijke tekst op deze urn
Het plaatsen van een tekst is mogelijk op de urnen, bijvoorbeeld een naam met datum, een koosnaam of een illustratie. 
1) Tekst wordt geplaatst d.m.v. zeefdruk, prijsindicatie per tekstregel: 49 Euro
2) Tekstkleuren in lichtgrijs, donkergrijs, zwart of blauw.
3) De tekst verdiept aanbrengen met zandstralen met ingekleurde letters is ook mogelijk, dit is echter een duurdere bewerking, de prijscalculatie gaat hierbij per leesteken.
Voor een prijsopgaaf waarderen wij uw opgaaf van de gewenste tekst.
4) Let op! Opgave van graveer tekst volgt bij bestelgegevens.

Onze keramiste heeft een aantal speciale lettertypes uitgekozen, waarvan zij weten dat ze de urn een perfecte uitstraling geven, variërend van standaard tot sierlijk of modern.
Deze lettertypen zijn weergegeven op het tabblad Extra informatie.

Bij plaatsing buitenshuis adviseren wij een urnenzuil of grondplaat.

Deze Zwanen urn is enkel leverbaar in natuurlijke kleuren (wit met zwart en oranje) en Mat afgewerkt.

geschikt voor plaatsing buitenshuis

D E T A I L S

formaat

H=60cm

inhoud

9000ml

materiaal

keramiek

kleur

Wit (mat)

contact Gedenk Idee Zeeland

Beschikbare lettertypen

Zwaan urn in Wit keramiek heeft nog geen reviews. Deel uw product ervaring en plaats een review.
Zwaan urn in Wit keramiek

Meest recente reviews

•

Alternatieve artikelen voor Zwaan urn in Wit keramiek