opc_loader

Menu

Gedenksteen met Laser (large)

gedenksteen met lasergravure

gedenksteen met lasergravure

Gedenkboek / gedenkplaat met fotolasergravure

Marlin is een donkere kleur natuursteen en daarom zeer geschikt voor een fotolasergravure. De tekst en de keuze voor een tekening of foto worden met een laser aangebracht, de weergave is uitsluitend zwart-wit (monochrome). Ook uw kleurenfoto is geschikt, echter de kleuren worden monochrome in het natuursteen zichtbaar.

Deze gedenkstenen zijn geschikt voor plaatsing buitenshuis bij een grafmonument of op een mooi plekje in uw woonomgeving. 

Na ontvangst van uw bestelling met suggesties maken wij voor u een ontwerp. Na een zorgvuldige controle op type- en taalfoutjes neemt de steenhouwer uw gedenksteen in productie. 
De levertijd is ongeveer 3 weken.

lettertypes

Overzicht lettertypes

Overzicht lettertypes

Lettertypes bestaan er in vele soorten en formaten, echter niet elke lettertype is geschikt voor een lasergravure op natuursteen. Dunne en sierlijke letters zoals wij die kennen uit de Bijbel zijn minder geschikt omdat de pixels storend kunnen zijn in de tekst. 

Heeft u twijfels bij uw keuze, neem dan gerust contact op met onze klantenservice.

 

Voorbeeldteksten

Voor een beetje hulp bij een mooie tekst bieden wij een overzicht met wel 325 teksten, deze sturen wij u graag toe.

37 Artikelen